fbpx

O mnie

Doradca kredytowy czy Ekspert kredytowy?

Sprawdź dlaczego warto pracować ze mną!

Nazywam się Justyna Chrzanowska i od ponad 20 lat pracuję w bankowości.

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych. Zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami jestem ekspertem kredytowym (wcześniej mogliśmy używać w nazwie firmy – doradca kredytowy).

Ekspert kredytowy to zawód, który pomaga ludziom spełnić marzenia, stąd występuje tam swego rodzaju odpowiedzialność społeczna. W lipcu 2017 została wprowadzona w życie ustawa o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami. Dzięki niej mogę powiedzieć, że staliśmy się zawodem regulowanym. To znaczy, musiałam zdać egzamin przed KNF, aby móc wykonywać zawód. Dzięki temu posiadam nr licencji dla wykonywania zawodu eksperta kredytowego.

Wierzę, że dziś ludzie są zapracowani. Wierzę także, że dziś ludzie potrzebują fachowej i profesjonalnej  porady w wielu dziedzinach, ponieważ sami są zbyt zajęci swoją pracą i rodziną. Dlatego rola eksperta kredytowego jest nieoceniona w procesie wyboru banku dla kredytu hipotecznego. Oczywiście możesz na własną rękę szukać najlepszego kredytu. W takim przypadku powinieneś udać się do każdego banku z osobna, gdzie możesz sprawdzić swoją zdolność kredytową i ofertę danego banku. Musisz jednak posiadać narzędzie, które porówna za Ciebie wszystkie oferty kredytowe. To może być trudne. Dodatkowo sam przysłowiowy Excel nie powie Ci wszystkiego na co należy zwrócić uwagę. Dlatego posłuchaj mojej rady. Możesz udać się do mnie i wszystko to, co napisałam powyżej przygotuję dla Ciebie. Spotkanie może się odbyć w moim biurze lub dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu,  gdzie dojadę na umówioną wcześniej godzinę. Takie spotkanie jest dla Ciebie bezpłatne. Nie ma tutaj ukrytego tricku, nie pracuję charytatywnie. Moje wynagrodzenie otrzymam od banku, kiedy pomogę Ci uzyskać kredyt.

Kontakt

Dąbrowa Górnicza, ul. Główna 142

+48 539 383 003

kontakt@justynachrzanowska.pl

Cresta Social Messenger