fbpx

Doradca kredytowy czy Ekspert kredytowy?

Strona główna » Doradca kredytowy czy Ekspert kredytowy?

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony internetowej. Jeśli masz pytania lub chciałbyś/chciałabyś porozmawiać o współpracy, skontaktuj się ze mną. Będzie mi niezmiernie miło poznać Cię osobiście i dowiedzieć się, jak mogę Ci pomóc.

Sprawdź, dlaczego warto pracować ze mną!

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych. Zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami jestem ekspertem kredytowym (wcześniej mogliśmy używać w nazwie firmy – doradca kredytowy).

Nazywam się Justyna Chrzanowska i od ponad 20 lat pracuję w bankowości.

Wierzę, że dziś ludzie są zapracowani. Wierzę także, że dziś ludzie potrzebują fachowej i profesjonalnej  porady w wielu dziedzinach, ponieważ sami są zbyt zajęci swoją pracą i rodziną. Dlatego rola eksperta kredytowego jest nieoceniona w procesie wyboru banku dla kredytu hipotecznego. Oczywiście możesz na własną rękę szukać najlepszego kredytu. W takim przypadku powinieneś udać się do każdego banku z osobna, gdzie możesz sprawdzić swoją zdolność kredytową i ofertę danego banku. Musisz jednak posiadać narzędzie, które porówna za Ciebie wszystkie oferty kredytowe. To może być trudne. Dodatkowo sam przysłowiowy Excel nie powie Ci wszystkiego na co należy zwrócić uwagę. Dlatego posłuchaj mojej rady. Możesz udać się do mnie i wszystko to, co napisałam powyżej przygotuję dla Ciebie. Takie spotkanie jest dla Ciebie bezpłatne. Nie ma tutaj ukrytego tricku, nie pracuję charytatywnie. Moje wynagrodzenie otrzymam od banku, kiedy pomogę Ci uzyskać kredyt.

Doradca kredytowy Dąbrowa Górnicza, czym się różni od eksperta kredytowego

Podstawy prawne zawodu eksperta kredytowego

W lipcu 2017 została wprowadzona w życie ustawa o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami. Dzięki niej mogę powiedzieć, że staliśmy się zawodem regulowanym.

ustawa o kredycie hipotecznym i prawne podstawy zawodu eksperta kredytowego

Musiałam zdać egzamin przed KNF, aby móc wykonywać zawód. Dzięki temu posiadam nr licencji dla wykonywania zawodu eksperta kredytowego.

Doradca kredytowy Dąbrowa Górnicza, czym się różni od eksperta kredytowego

Misja i wartości

Moją misją jest skuteczna i profesjonalna pomoc w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Ważna jest praca zgodna z wartościami: najwyższa jakość obsługi, wysokie kompetencje, odpowiedzialność, uczciwość, szerokie horyzonty i otwarty umysł. 

Moim kluczem do sukcesu jest działanie zgodne z zasadami: Zależy mi, Nie komplikuję, Nie odpuszczam, Tworzę przyszłość. 

Swoich klientów prowadzę bezpiecznie przez cały proces uzyskania kredytu, od pierwszego spotkania z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością.

Moja misją jest głęboko zakorzeniona w przekonaniu, że Człowiek Człowiekowi Człowiekiem. Wierzę w pomoc, wsparcie i empatię, które możemy okazywać sobie nawzajem. To właśnie dlatego moja praca nie sprowadza się jedynie do liczenia czy dokumentacji, ale również do nawiązywania relacji z klientami i dostarczania im usług na najwyższym poziomie.

sprawdź opinie klientów na temat współpracy z Justyną Chrzanowską

Opinie klientów

Możesz w każdej chwili zweryfikować mnie poprzez opinie moich klientów na Google Business. Kliknj tutaj, by przejść na moją wizytówkę na Mapie Google >

Justyna Chrzanowska angażuje się w działania wspierające lokalnych przedsiębiorców w Dąbrowie Górniczej

Wspieram lokalny biznes

Aktywnie działam także poza godzinami pracy. Spotykam się z innymi przedsiębiorcami w grupach networkingowych i dzielę wiedzą w programach Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza. Tu możesz przeczytać o tym, jak wspieram lokalny biznes w Dąbrowie Górniczej >

Grupa na Facebook o kredytach

Publikuję na Facebooku

Zapraszam Cię do grupy na Facebooku, gdzie wraz z grupą innych ekspertów doradzamy i edukujemy w dziedzinie kredytów i finansów. Zobacz grupę na Facebooku >

Traktuję moich Klientów z szacunkiem!

Przy wyborze osoby do współpracy zwróćcie uwagę na to, czy jest ona gotowa wysłuchać Waszych potrzeb i odpowiedzieć na Wasze pytania w sposób, który jest zrozumiały dla Was. Szukajcie kogoś, kto będzie cierpliwy i skłonny wyjaśnić Wam każdy aspekt procesu kredytowego, bez względu na to, czy jesteście już ekspertami czy nie.

Nie ważne, czy jesteście ekspertami w dziedzinie finansów czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z kredytami hipotecznymi. Ekspert kredytowy powinienem traktować Was z szacunkiem i zrozumieniem, niezależnie od Waszego poziomu wiedzy. To Wasza przyszłość, Wasze pieniądze i Wasze cele, które są najważniejsze.

W mojej firmie, to właśnie szacunek do Waszej wiedzy finansowej i indywidualnych potrzeb jest moim priorytetem. Wierzę, że każdy z Was zasługuje na pełne wsparcie i zrozumienie w procesie uzyskiwania kredytu hipotecznego. Jestem gotowa odpowiedzieć na Wasze pytania, wyjaśnić wszelkie wątpliwości i pomóc Wam w osiągnięciu Waszych finansowych celów.

Jestem przekonana, że moje umiejętności, doświadczenie i oddanie sprawią, że będę w stanie skutecznie sprostać każdemu wyzwaniu. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej i zaangażowanej osoby, która nie tylko zrozumie Twoje potrzeby, ale również stworzy przyjazną atmosferę współpracy, to chętnie się tym zajmę.