fbpx

Współpraca

Jak wygląda współpraca z ekspertem kredytowym?

Ekspert kredytowy to dziś zawód poszukiwany. Warto więc oddać swoje sprawy w ręce specjalistów. Takim na pewno nie jest osoba dopiero rozpoczynająca swoją pracę w świecie finansów.

Mam na imię Justyna i jestem właścicielem firmy pośrednictwa kredytowego – Justyna Chrzanowska. Swoją wiedzę opieram na ponad 20 letnim doświadczeniu w bankowości. Swoich klientów prowadzę bezpiecznie przez cały proces uzyskania kredytu, od pierwszego spotkania z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością.

1. Pierwsze spotkanie
Omówimy Twoje potrzeby, sprawdzimy zdolność kredytową. Przedstawię oferty banków i pomogę w wyborze najlepszego dla Ciebie. Na drugim spotkaniu wypełnimy wnioski kredytowe. Skompletujemy dokumenty i przygotuję wnioski do dalszej analizy.

2. Złożenie wniosku
Składam wnioski w wybranych bankach i informuję na bieżąco o aktualnym statusie Twojego wniosku.

3. Nadzór
Monitoruję proces na każdym etapie, pilnuję czasów w banku i jeżeli zachodzi potrzeba negocjuję odstępstwa.

4. Decyzja kredytowa
Po otrzymaniu decyzji kredytowej przedstawiam i omawiam szczegółowo zapisy umowy kredytowej, tak abyś nie miał żadnych wątpliwości co do jej zawartości.

5. Podpisanie umowy
Umawiam termin podpisania umowy kredytowej w oddziale banku. Jeżeli potrzebujesz mojego wsparcia, jestem również obecna przy jej podpisaniu.

6. Uruchomienie kredytu i dalsza współpraca
Pomogę CI spełnić warunki banku i uruchomić kredyt. Jestem do dyspozycji w każdym momencie, jeżeli wyrazisz na to zgodę i będziesz potrzebował mojego wsparcia.

Kontakt

Dąbrowa Górnicza, ul. Główna 142

+48 539 383 003

kontakt@justynachrzanowska.pl

Cresta Social Messenger