fbpx

Kontakt

Strona główna » Kontakt

Znajdźmy rozwiązanie kredytowe dopasowane do Twoich potrzeb!

Zachęcam do kontaktu w celu omówienia Państwa konkretnego przypadku i umówienia się na spotkanie. Wspólnie ustalmy najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Siedziba firmy pod adresem:

ul. Główna 142,
42-530 Dąbrowa Górnicza
NIP: 644-308-44-30, REGON: 362673201
Telefon: +48 539 383 003
Email: kontakt@justynachrzanowska.pl

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00
sobota nieczynne
niedziela nieczynne

Zapraszam do wcześniejszego umawiania spotkań telefonicznie!

Justyna Chrzanowska kredyt hipoteczny Dąbrowa Górnicza

1. Umów termin spotkania

Proszę Cię o telefon jeśli jesteś zainteresowan_ skorzystaniem z moich usług. To pozwoli nam spotkać się w terminie, który będzie pasował obu stronom.

2. Pierwsze spotkanie u mnie w biurze

Omówimy Twoje potrzeby, sprawdzimy zdolność kredytową. Przedstawię oferty banków i pomogę w wyborze najlepszego dla Ciebie. Na drugim spotkaniu wypełnimy wnioski kredytowe. Skompletujemy dokumenty i przygotuję wnioski do dalszej analizy.

3. Złożenie wniosków w wybranych bankach

Składam wnioski w wybranych bankach i informuję na bieżąco o aktualnym statusie Twojego wniosku. Monitoruję proces na każdym etapie, pilnuję czasów w banku i jeżeli zachodzi potrzeba, negocjuję odstępstwa.

4. Decyzja kredytowa

Po otrzymaniu decyzji kredytowej przedstawiam i omawiam szczegółowo zapisy umowy kredytowej, tak abyś nie miał żadnych wątpliwości co do jej zawartości. Umawiam termin podpisania umowy kredytowej w oddziale banku. Jeżeli potrzebujesz mojego wsparcia, jestem również obecna przy jej podpisaniu.

Pomogę Ci spełnić warunki banku i uruchomić kredyt.
Jestem do dyspozycji w każdym momencie, jeżeli wyrazisz na to zgodę i będziesz potrzebował mojego wsparcia.

Ekspert Kredytowy Dąbrowa Górnicza Jak dojechać?

Jak dojechać na spotkanie do mojego biura w Dąbrowie Górniczej?

Biuro Justyna Chrzanowska Eskpert Kredytowy mieści się w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Lipówka. W pobliżu przebiega Droga Krajowa nr 94, którą można przyjechać od strony Sosnowca lub zjechać na nią z Drogi Ekspresowej S1.

Następnie z DK94 należy skręcić na DW790 i po 650 metrach zjechać z ronda w ulicę Składową, a następnie skręcić w lewo w ul. Główną. Biuro Justyna Chrzanowska Ekspert Kredytowy znajduje się po prawej stronie.

Zapraszam do wcześniejszego umówienia spotkania telefonicznie!

Jeszcze nie jesteś gotow_ na rozmowę?

Zaobserwuj moje profile w serwisach społecznościowych, by pozostać w kontakcie!

Skontaktuj się z Justyną Chrzanowską przez Google Business Skontaktuj się z Justyną Chrzanowską przez Instagram Skontaktuj się z Justyną Chrzanowską przez Facebook