fbpx

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny jest to marzenie wielu osób. Większość z Was nie jest finansistami, nie zajmujecie się na co dzień porównywaniem ofert bankowych i decyzja, w którym banku wziąć kredyt na 20-30 lat, może być trudna. Na wzięcie dobrego kredytu hipotecznego dobry czas jest zawsze. Zaś na wzięcie złego, zawsze jest zły czas.

Żeby znaleźć się w gronie osób zadowolonych z posiadania tego produktu bankowego warto spotkać się ze specjalistą kredytowym. Na spotkaniu  otrzymasz ode mnie symulacje kredytu hipotecznego. Jest to szczegółowe porównanie ofert wszystkich banków. Pokażę Ci na czym zarabia bank oraz co możemy z nim negocjować? Opowiem Ci także o tym jak długo trwa przyznanie takiego kredytu oraz jak wyglądają poszczególne etapy wydania decyzji kredytowej. Kredyty hipoteczne to moja specjalność. Będę Twoim wsparciem na każdym etapie kredytowym.

Od 22 lipca 2017 roku funkcjonuje w Polsce ustawa o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytowymi. To najważniejsza ustawa bankowa dla osoby, która zamierza starać się o kredyt hipoteczny. Podczas naszego spotkania dokładnie wyjaśnię Ci ten wątek. Ustawa zabezpiecza interesy Klienta oraz sankcjonuje między innymi fakt, że pośrednicy kredytowi są wynagradzani przez banki.

 

Cresta Social Messenger