fbpx

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny jest popularnym rozwiązaniem pozwalającym na zakup nieruchomości z finansowym wsparciem banku. Większość z Was nie jest finansistami, nie zajmujecie się na co dzień porównywaniem ofert bankowych, dlatego decyzja, w którym banku wziąć kredyt na 20-30 lat, może być trudna. Na wzięcie dobrego kredytu hipotecznego dobry czas jest zawsze. Zaś na wzięcie złego, zawsze jest zły czas.Doradca kredytowy

Żeby znaleźć się w gronie osób zadowolonych z posiadania tego produktu bankowego warto spotkać się ze specjalistą kredytowym -przed wejściem w życie ustawy o kredycie hipotecznym (szczegóły poniżej) był to doradca kredytowy / doradca hipoteczny. Na spotkaniu  otrzymasz ode mnie symulacje kredytu hipotecznego z różnych banków.  Będzie to szczegółowe porównanie dostępnych dla Ciebie najlepszych ofert  banków. Pokażę Ci na czym zarabia bank oraz co możemy z nim negocjować? Opowiem Ci także o tym jak długo trwa przyznanie takiego kredytu oraz jak wyglądają poszczególne etapy wydania decyzji kredytowej. Kredyty hipoteczne to moja specjalność. Będę Twoim wsparciem na każdym etapie kredytowym oraz po uruchomieniu kredytu jeśli zajdzie taka potrzeba.

Od 22 lipca 2017 roku funkcjonuje w Polsce ustawa o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytowymi. To najważniejsza ustawa bankowa dla osoby, która zamierza starać się o kredyt hipoteczny. Podczas naszego spotkania dokładnie wyjaśnię Ci ten wątek. Ustawa zabezpiecza interesy Klienta oraz sankcjonuje między innymi fakt, że pośrednicy kredytowi są wynagradzani przez banki. Dla Ciebie moja obsługa jest bezpłatna.

Kontakt

Dąbrowa Górnicza, ul. Główna 142

+48 539 383 003

kontakt@justynachrzanowska.pl

Cresta Social Messenger